UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Můj život aneb duben 2016

sobota, dubna 30, 2016

Duben – učit se budem. Takto by se dal charakterizovat tento měsíc. Učení na přijímačky, nervozita, neúspěch, ale i radost a podpora. Měsíc plný zjištění a rozhodnutí....

Většina lidí si duben užívá. Jaro začíná a tím pádem i různé procházky, výlety, sport... Jen žáci devátých tříd asi duben proklínají (tedy asi ne všichni). Učení a posléze i přijímací zkoušky na střední školy. Mé dny probíhaly tak, že dopoledne škola, odpoledne učení a večer přípravy do školy. :-)

Pátek 15. dubna se psaly přijímací zkoušky (více se dočtete zde). No byl jsem nervozní, ale po přijímačkách jsem si řekl, to bude dobrý – bohužel, výsledky tak pozitivní nebyly.

Ani na jednu školu jsem se nedostal. Byl jsem na sebe naštvaný a nevěděl jsem, co mám dál dělat. Hledal jsem další školy, kde je volno a marně jsem si říkal, že na odvolání mě nevezmou. Opak byl pravdou – VZALI MĚ!!! Jsem přijatý na gymnázium ve Vlašimi a mám ohromnou radost. Škoda, že nevyšel Benešovský gympl, ale gymnáziu jako gymnázium.


Kromě přijímaček jsem měl poklidný měsíc. I když měsíční WRAP UP za březen nenajdete, jelikož ani jednu knihu jsem nepřečetl. To je ostuda co, ale nedivte se, když nebyl čas. Mám sice rozečteny tři knihy, ale žádnou jsem nedočetl. Více se dovíte v TBR.

S babičkou v kavárně. 

A co více? Poznal jsem, že práce je mnohdy málo ceněná a že je lepší se na vše vykašlat, nebýt lidí, kteří mě povzbudí a říkají si totéž, ale dělají to pro ty, kteří ocenit dokáží.

Už ji mám také doma.
Nová povídka! Konečně jsem dopsal mojí novou povídku Vraždit kyanidem je lehké a už jen čekám na názory čtenářů. Pokud bude dobrá jde do soutěže Společnosti Agathy Christie. (Anotace povídky zde). Nyní píšu novou povídku, ale nebude to jen ve stylu Agathy Christie, ale i trochu ve stylu Jo Nesbo a Roberta Galbraitha. Prostě taková Norko – Anglická kriminálka.

Ve škole se chystá Jarní akademie a já ji moderuji. A pak se divím, že nestíhám číst, že? :D Jarní akademie se mi líbí a jsem hrozně šťastný, že ji mohu moderovat. Avšak práce je hodně.

Na úklidu Konopiště se školou
Jinak měsíc jsem si užíval, snažil jsem se (neúspěšně) přečíst alespoň jednu knihu. Jednu recenzi jsem ale udělal a to na Panství Downton.

A jaký jste měli měsíc vy? Poklidný nebo ne? Napište do komentářů a užijte si květen!!!

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu