UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Přijímačky... #2 (pondělí 18. dubna)

úterý, dubna 19, 2016

Další díl z mé trilogie přijímačky. No, musím říci, že by výsledky mohli udělat rychleji (třeba do druhého dne), jelikož to čekání je silně deprimující... V pondělí se psaly druhé testy - tentokrát SCIO. 
No pondělí nebylo jen o přijímačkách...

Pondělí 18. dubna - Ráno jsem vstal okolo sedmé hodiny, udělal si kafe a pustil jsem si notebook. Nejlepší bylo, že kromě zkoušky jsem měl ještě milion dalších aktivit, což je u mě běžné a pak se sám divím, že je nestíhám. Jako první jsem šel k Helče Šťastné na konzultaci nové povídky. Předělávali jsem jen pár logických detailů. Pak jsme se bavili o soutěži Společnosti Agathy Christie a společně jsme vybírali povídku. Povídku jsme nakonec vybrali, ještě ji musím poupravit a poslat. Pak jsem šel k babičce na oběd a pak...

Na přijímačky jsem přišel s půlhodinovou rezervou. Opět jsme šli do auly, kde měl slovo pan ředitel Hronek a pak jsme se vydali opět do učeben. SCIO testy byly horší než CERMAT – nestihl jsem 12 otázek, takže mám celkem blbý pocit, ale snad to zvládnu, tedy doufám. Přijímačky se psaly hodinu, pak jsme vyplnili dotazník a šli domů.

Doma jsem si udělal čaj a šel si lehnout, byl jsem vyčerpaný a vystresovaný po zkouškách. Už aby tu byl pátek a výsledky nebo se fakt zblázním. Naštěstí můj týden je pestrý, takže se nemám čas, tak moc stresovat. A jaké jste měli přijímačky vy? :-)

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu