UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Hromádka knih na měsíc květen a červen 2016

pondělí, května 02, 2016

Vítám vás u TBR na měsíce květen a červen 2016. Opět to bude TBR na dva měsíce. Jenom vás chci informovat, že v tomto měsíci nebude WRAP UP, jelikož jsem žádnou knihu nedočetl do konce. Což je ostuda. :-) A jaké knihy tedy budu číst?

  • Jako první knihu budu číst Ve službách zla od Roberta Galbraitha. Je to třetí díl o soukromém detektivovi Cormoranu Strikovi a jeho asistentce Robin Ellacottové. Jednoho dne přijde do Strikovi kanceláře zabalená noha. Sekretářku tento nález vyděsí k smrti. A není divu. Jenom Strike zůstává v klidu. Asi ví, kdo balíček poslal.
Kniha Ve službách zla
  • Lístky ve větru. Další kniha, jenž chci přečíst. Kniha je druhá ze série Květy z půdy od spisovatelky Virginie C. Andrewsové a mě se první díl strašně líbil. U druhého jsem se malinko zasekl, ale už se těším až ho dočtu. Je to moc dobré čtení!
  • Jako třetí knihu budu dočítat kanadskou detektivku Zátiší od Louise Pennyové – první díl ze série případy inspektora Gamache. Tento díl se odehrává ve vesničce Three Pines. Vražda milé Jane Nealové nenechá nikoho v klidu spát, ale kdo vraždu spáchal a kde je vůbec vražedná zbraň? To nikdo neví...
Prasklé zrcadlo
  • A samozřejmě zde nebude chybět ani kniha od Agathy Christie. Jednu novou knihu tu mám a to je Prasklé zrcadlo se slečnou Marplovou. Na tuto knihu se moc těším, jelikož případy s Marplovou mám rád a Prasklé zrcadlo je taková příjemná četba, alespoň myslím.
Snad přečtu nějaké další knihy, nějaké resty tu ještě mám a nyní budu už stíhat číst více knížek. Mějte hezký měsíc plný knížek! :-) 

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu