UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Knižní přírůstky za duben 2016

sobota, května 07, 2016

Prasklé zrcadlo
V dubnu jsem neměl moc času na čtení, ale stejně mi v knihovně přibyly hned dvě knihy. Proč by ne. :-) A samozřejmě to byly dvě detektivní knihy a kdo sleduje instagram, asi už ví.

Jako první knihu, kterou jsem dostal je Prasklé zrcadlo od Agathy Christie. Kniha v které vystupuje bystrá slečna Marplová. Na tuhle knihu se moc těším, jelikož filmové zpracování bylo hezké! V knize je dobře vidět, jak se společnost mění – lidé se stěhují z velkých sídel do menších. Zajímavostí je, že Agatha Christie se inspirovala skutečnou tragickou událostí stejně jako ve Vraždě v Orient-expresu


Ve službách zla
A pak jsem si prostě musel koupit Ve službách zla od Roberta Galbraitha – třetí díl s detektivem Cormoranem Strikem. Na tuhle knihu jsem čekal celý půl rok a stálo to za to. Opět se zde setkáváme s Londýnem, vraždou, charismatickým detektivem a jeho sekretářkou. V knize najdeme napětí, lásku, vraždu. Prostě úžasná kniha s pera J.K. Rowlingové 

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu