UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Recenze na knihu: Staré dobré časy

neděle, května 15, 2016

Název: Staré dobré časy
Autor: Jeff Kinney
Série: Deník malého poseroutky (10. díl)
Vydáno: květen 2016
Nakladatelství: Albatros Media - CooBoo
Počet stran: 218

Již desátý díl knihy od jedinečného dětského spisovatele Jeffa Kinneye nás opět provede životem Grega Heffleyho, který si vše zapisuje do svého deníku. Kniha je super, jako i předchozí díly a najdete v ní humor a ponaučení! Je prostě dokonalá!

Desátý díl...
Září. Měsíc, kdy začíná škola a prázdniny končí. Gregova máma chce, aby se město na týden vypnulo – odpojilo se od elektřiny, zbavilo se mobilů a televizí. Všichni mluví o tom, jak se žilo ve ,,starých dobrých časech“, kdy byl Gregův táta a děda malý. Jaké to bylo? Město si na jeden víkend toto zkusí a popravdě, není to nic lehkého.
Greg se snaží vydělat peníze prodejem limonády s kamarádem Rowleym. Rodrick – bratr Grega si najde práci ve zmrzlinovém obchodě a aby toho nebylo málo, Heffleyovi mají nového člena rodiny...

Nudit se nebudete...
V druhé části knihy se přesuneme s Gregem na školní tábor. Děti si vyzkouší, jaké to bylo žít ve ,,starých dobrých časech“. Všichni se vydají na farmu, kde podle pověsti žil strašný Silas Dráp. Všichni se ho bojí, ale... Nechte se překvapit, jak vše dopadne. Povede se všem přežít? Jaké další situace nás čekají? To si přečtěte v této knížce!!!

Hodnocení
Musím říct, že od knížky jsem tolik nečekal. Říkal jsem si, že desátý díl nebude žádná bomba, ale BYLA! Kniha je úžasná, zasmál jsem se, hlavně u seznamky (kdo přečte, pochopí). Knihu jsem přečetl za rekordní čas - hodinu třicet dva minut! Knihu doporučuji, jako i další poseroutky! Těším se na další díl! P.S. Ano budou DALŠÍ!

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu