UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Svět knihy 2016

sobota, května 14, 2016

Ahooj! Vítám vás u dalšího článku a z názvu jste si mohli všimnout, že i já jsem se vydal na každoroční veletrh - Svět knihy! Jaké to na veletrhu bylo? Koho jsem tam potkal? A kolik knih jsem si koupil? To se dozvíte v článku! 

Jako všichni milovníci knih, tak i já jsem se vydal do holešovického výstaviště, kde se konala každoroční výstava - Svět knih. Musím říct, že jsem čekal všechno, ale ne tohle! Bylo to naprosto super, moc se mi tam líbilo! Ale popořadě...

Vyrazili jsme ve dvanáct hodin a v půl jedné jsme již stáli u vchodu do Průmyslového paláce. Všude kolem mě knihy - hromady knih. Nejdříve jsem si prohlédl s mamkou všechny stánky s knihami. A že jich bylo. :-) Po hodině a půl prohlížení se šlo na nakupování. Řekl jsem si, že si koupím max. jednu knihu. (haha)Mám doma čtyři knihy, protože nešlo odolat. A jaké to jsou? Jako první je kniha pro bráchu. Desátý díl Deníku malého poseroutky od Jeffa Kinneye, dále je to Kostičas od Samanthy Shannon, pak kniha Jsou světla, která nevidíme od francouzského spisovatele Anthonyho Doerra a poslední je romantický thriller Reportér od Sandry Brown, kterou mám dokonce s věnováním podepsanou!!! 


Na výstavě jsme byli s mámou skoro čtyři hodiny a moc se nám líbila. Vše bylo krásné, všechny besedy s autory, autogramiády, atmosféra, prostě super! I když místy nebylo k hnutí. Viděl jsem také spoustu booktuberů a s nějakými jsem si i popovídal. :-) Určitě se vydám na Svět knihy i příští rok! Byli jste tam taky? A jak se vám vše líbilo? Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu