UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Informačka #4

pátek, června 17, 2016

Ahoj všichni! Mám pro Vás pár informací a také novinek! Za prvé se chci omluvit, že nejsou články a recenze. Je to z toho důvodu, že nemám moc času na čtení, blíží se konec školy a já všechno uzavírám a předávám svým spolužákům a také si chci užít poslední týden školy se svými spolužáky. Ale vše vynahradím o prázdninách, jelikož se máte na co těšit!!!
Další informace je, že jsme upravili vzhled webu ze zimního na letní (červená barva), tak snad se Vám vzhled líbí.
Začátkem měsíce jsme přidali nové ikonky pro hledání na webu. Je to hlavně z toho důvodu, aby bylo vše přehledné. :-) Velké překvapení přijde na konci prázdnin a musím říct, že se na něj těším, i když mi vše dá asi hodně práce, ale bude to stát za to! Nebudu prozrazovat o co jde. Pokud máte typ, co by to mohlo být, napište dolů do komentářů. :-)
Jinak nyní čtu Dokonalého zločince od Renée Knight a je to opravdu dobrá kniha, pokud budu číst rychle, v neděli nebo pondělí je na blogu recenze! :-) Mějte se fajn, čtěte a užívejte léta!

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu