UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Knižní přírůstky za květen 2016

čtvrtek, června 02, 2016

Na to, že byl květen celkem upracovaný měsíc jsem nějaký záhadným způsoben neshromáždil více knih - asi to bude Světem knihy. Alespoň budu mít na léto co číst. Je to celkem 5 knih, ale jedna ještě nedorazila. A u mě nastává problém, že nestíhám číst. :-) 

Jako první kniha, kterou jsem si koupil byl Deník malého poseroutky: Staré dobré časy. Kniha je již desátým dílem z pera Jeffa Kineye a byla moc pěkná, četla se rychle a člověk se u ní zasměje. 

Jako druhá kniha: Jsou světla, která nevidíme od Anthonyho Doerra. Kniha je oceněna v roce 2015 Pulitzerovou cenou. Zatím jsem jí nečetl, ale nechám si jí na prázdniny. Podle anotace je to válečný román, takže se mám na co těšit...

Třetí kniha, o které jste již ode mě slyšeli je Kostičas od Samathy Shannon a jedná se o fantasy knihu z období Londýna roku 2059. Kniha je dobře napsaná, ale přečetl jsem cca. 80 stránek a nechám si jí na prázdniny, jelikož teď číst moc nestíhám a nechci jí pořád odkládat. Číst se musí v kuse...

No a poslední kniha, kterou jsem koupil pro babičku k svátku je Reportér od Sandry Brown. Jedná se o romantické thriller. Snad se babičce bude líbit. 

A poslední kniha, kterou jsem si objednal a zatím nepřišla jsou Řeky Londýna od Bena Aaronovitche. Jedná se o ,,Harryho Pottera pro dospělé." Podle recenzí je kniha dobrá, ale uvidím, jestli půjdu i do dalšího dílu...

P.S. Jelikož nebude WRAP UP (bude až za květen a červen společně), tak hlásím, že stav za měsíc je opět jen jedna přečtená kniha. To není moc dobrý! :D Užívejte červen a čtěte! 

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu