UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Literární kavárna & Literární konference - informace

neděle, července 17, 2016

Jak jste si již asi všimli na webu jsme spustili nový program – Literární kavárnu. Často se mě v mailech teď ptáte, co to vůbec je a jaké jsou výhody Literární kavárny. Nejdřív vám chci ale říci, jak jsem ke všemu dospěl...

Už dlouho jsem si říkal, že by byla dobrá komunikace mezi vámi a mnou, ale ne jen tak, že vy něco napíšete a já odepíšu. Chtěl jsem, aby si mezi sebou psali všichni příznivci blogu a utvořili jsme tzv. Literární konferenci, což se také stalo. Vše funguje na jednoduchém principu. Pošlete mi žádost o přidání do konference, já vás během 24 hodin přidám a potom již můžete na adresu, jež vám bude poslaná spolu s uvítacím mailem, psát emaily všem členům konference (napíšete jeden mail – ten se rozpošle všem členům).

Jaké jsou výhody Literární kavárny a Literární konference? Jsou to takové dvě velké výhody – první je, že budete stále v obraze, jelikož když bude na blogu nový článek, okamžitě při zveřejnění dostanete na článek upozornění. Druhá výhoda je, že pokud si zažádáte (a nemusíte být ani členy konference), můžete si zadarmo stáhnout a přečíst mé povídky. Na mail detektivnik@outlook.cz mi napíšete prosbu a já vám zašlu odkaz a heslo pro stažení povídek.

Výhod samozřejmě bude i více, vše je ale ve stádiu příprav. Ale, co je hlavní – Literární kavárna a Literární konference byla, je a bude ZDARMA!

V případě, že byste měli nějaké dotazy, chtěly být zařazeni do konference nebo byste si chtěli jen přečíst mé povídky, napište mi na mail detektivnik@outlook.cz a do předmětu mi napište, co byste chtěli – já obratem pošlu odpověď.

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu