UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Můj život aneb září 2016

pátek, září 30, 2016


Září – měsíc, kdy začíná škola, měsíc plný učení, zmatků a pro mě a dalších X lidí také měsíc poznávání nových lidí. Já jsem se na září osobně moc netěšil, jednak protože jsem nastupoval na novou školu a nevěděl jsem, co mě čeká, ale popořadě...

Čtvrtek 1. září – jo, tento den si zapamatuji, byl jsem opravdu hodně nervózní (takhle jsem ještě snad nikdy nebyl). Na novou školu jsem se moc těšil, ale měl jsem si obavy – z učení, z kolektivu, z učitelů, ale nakonec vše dopadlo dobře. Náš třídní kolektiv je skvělý! Jsem rád, že jsme si všichni sedli. Naše třída je hudebně-hasičská, ale také vtipná a úžasná!

Jinak celý měsíc byl hodně nabitý – přípravy programů ve spolupráci s Městskou knihovnou Benešov, přípravy na autorské čtení, setkání Já, BookTuber, učení a stíhání autobusů. Ano ranní dojíždění je to nejlepší, co vás může potkat – věřte mi! :-)

Operace. Nejlepší je, když nastoupíte do nové školy, na vše si musíte zvyknout a druhý týden po začátku musíte na operaci. Operace mi dopadla velmi dobře a jsem rád, že už můžu do školy, protože jen toho učení za jeden týden bylo ažaž. Naštěstí mi mí skvělí spolužáci učení posílali a já vše v rámci mých možností zvládal. Jo a samozřejmě jsem četl! :D


V tomto měsíci jsem také pomáhal na mé bývalé základní škole, kam jsem „nastoupil“ jako externista pro školní časopis, jehož tvorba mě nesmírně bavila a baví! Sice stále nevím, kde mám brát, protože by mohl mít den více hodin – že? :-)


Povinná četba. Jo to asi nepůjde. Ve škole jsme dostali seznam povinné četby a některé knihy jsou zajímavé a rád si je přečtu, ale s povinnou četbou kamarádi nebudeme. To vím už teď.
Čtení. Musím říci, že v tomto měsíci jsem moc nečetl a zatím mám na kontě dvě knihy, ale i to je dobré. Ze školy jezdím tak kolem třetí hodiny, takže se poté učím a moc času na čtení není. Ještě že máme ty víkendy, které jsou ještě o to lepší, když máte dobrou knihu!


Co ještě napsat? Začal podzim a to je spolu s létem můj nejoblíbenější měsíc – čaj + teplo domova + dobrá kniha = skvělá kombinace, to mi věřte!


Jinak se také trochu rozjel blog, mým spolužákům se líbí, za což děkuji a hlavně musím poděkovat Aničce Fragnerové, která mi jako první člověk ze třídy blog zrecenzovala. :-) Děkuji!

A co vy? Jaký byl Váš měsíc? Také tak hektický nebo spíše pohodový? Napište do komentářů! 

.............................................................................................
P.S. Ještě Vás zvu na mé dvě akce v říjnu 2016! Jedná se o autorské čtení povídky Heween a na setkání Já, BookTuber. Přijďte se podívat, vše je zdarma! Více informací naleznete na plakátech...


 

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu