UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Můj život aneb říjen 2016

neděle, října 30, 2016


Říjen je za námi. Podzim je v plném proudu a já se končeně dostávám do stylu učení na gymnázium. Říjen spolu s listopadem jsou mé oblíbené měsíce a á si je užívám naplno. Hlavně s dobrou knihou! Jaký byl můj říjen?

Začátek a vlastně celou polovinu října jsem řešil akci Já, BookTuber, zavítal jsem do Prahy a přemítal o své nové povídce. Začátek byl dle mého názoru hodně hektický – ve škole nás nešetří a tak je učení na denním pořádku, ale co se dá dělat. Musíte to brát s úsměvem! 

 
V tomto měsíci jsem si dopřával také trochu kultury. Dvakrát jsem šel do městského kina na operu. Vážně, na operu – byl to přímý přenos z metropolitní opery v New Yorku. S dědou jsme zašli na Tristiana a Isoldu a pak také na Dona Giavanniho, který se nám moc líbil. 

Číst se dá naprosto všude...
 
Tento měsíc bych vážně nezvládl bez kávy – zřejmě bych spal, spal a spal. Ale nepiji jen kávu ale dávám si i pravý anglický čaj – hlavně když píši mé povídky. 

Školní biologie je super...
 
Vražda v Mowry. Tuto povídku jsem vypustil do světa 18. října a okamžitě měla velký úspěch a po pár dotazech, zda bude další díl s Amber Petersonovou odpovídám, že ano! Další povídku s touto vyšetřovatelkou píši a brzy odtajním více! :)

Velká akce, kterou jsem tento měsíc pořádal se jmenovala Já, BookTuber a jsem rád, že jsem poznal dvě skvělé booktuberky Nadiyu Sasunovou a Lucii Zelinkovou, které na akci zavítali a posluchačům řekly své typy na blogování a natáčení videí! Celá akce se moc povedla...


Ještě že nastaly podzimní prázdniny a já si mohl odpočinout. Prázdniny jsem si užíval u kamaráda a dával jsem dohromady povídky, knihy a tak různě jsem si odpočinul od učení a od školy, načerpal novou energii a vyfotil i pár fotek. 

Barvy podzimu jsou skvělé!
 
Když jsem tak o všem o prázdninách přemýšlel, dostal jsem nápad změnit vzhled webu a také jsem to udělal. Sice není vše ještě OK, ale doufám, že brzy bude. Snad se vám vzhled líbí! 

Nové ikonky a uspořádání blogu...
 
No a teď je tu poslední den října, stromy jsou již skoro opadané a zima se blíží. Já tu sedím s knihou Oběšení psi, kterou jsem dostal od nakladatelství Omega na recenzi a piji černý čaj. Držte mi palce ať listopad zvládnu, ale už teď se těším na jeho konec! Budu mít narozeniny... 

 


Jaký jste měli měsíc vy? Dejte vědět do komentářů! :-)

P.S. - focení této černobílé fotky trvalo celou věčnost! :-)

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu