UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


NA TÉMA | Vycházející hvězda jménem Samantha

neděle, listopadu 13, 2016


Vítám Vás u nového článku z rubriky Na téma... Jak jste asi poznali, tento týden jsem nebyl moc aktivní, jelikož ve škole toho bylo poměrně dost a raději jsem se učil, ale na knihy jsem také nezapomněl. Dnešní článek bude zaměřen na mladou spisovatelku Samanthu Shannon.

Mladá a úspěšná
Samantha Shannon se narodila roku 1991 na západě Londýna a letos oslavila 25. narozeniny. Ve svých dvaceti pěti letech toho dokázala už hodně, její knižní série Kostičas se vydává v desítkách zemích, ona sama je považována za "novou Joanne Rowlingovou" a každé dítě její knihy miluje. Jejímu prvnímu dílu, knihy Kostičas, jsem neunikl ani já a i když jsem se do knihy nemohl začít, nakonec mě děj vtáhl takovým způsobem, že čekám na další díl, který dostanu k narozeninám.
Samantha je mladá, usměvavá a prostě skvělá. Na svůj věk toho dokázala již hodně, knihy začala psát ve svých 15 letech a první díl série vydala v roce 2013, další v roce 2015 a nejnovější vyjde na jaře roku 2017. Kromě této série píše také sci-fi historický román, který má již 1000 stránek.
Nová kniha S. Shannon vyjde ve Státech na jaře r. 2017
Usměvavá, skromná, vtipná
Opravdu, taková Samantha je. Když jsem ji viděl na vlastní oči, říkal jsem si, že není možné, aby byla stále taková svěží, po mnoha hodinovém podepisování knih, ale je to tak. Samantha má všechny své fanoušky moc ráda, fotí se s nimi, povídá a je prostě sama sebou. Když jsem si četl rozhovor s ní na webu Neo Luxor, přišlo mi, že je to bezstarostná žena a asi to tak i bude. Samanthu jsem potkal na autogramiádě v Praze a působila ně mě velmi pozitivně a ani nejde popsat jaká byla, protože abyste pochopili, musíte ji vidět...

Fenomén Kostičas
Samantha Shannon (nar. 1991)V Americe, Anglii a všech státech, kde Kostičas vyšel se stah okamžitě bestsellerem a není se čemu divit. Série má mít celkem 7 knih a jestli se každým dílem, podle recenzí, autorka lepší, poslední díl bude stát jistě za to, ale budeme si muset nějaký ten čas počkat. Já jsem si tuto knihu oblíbil a myslím, že pokud hledáte dobrou sci-fi knihu, půjčte si tuto, protože je jedním slovem super! Když byla Samantha označena za druhou Joanne Rowlingovou sama řekla, že by byla mnohem raději první Samanthou Shannonovou... Je prostě sama sebou...

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu