UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


TBR | Knižní hromádka na listopad 2016

středa, listopadu 02, 2016


Listopad - můj nejoblíbenější měsíc a pro tento měsíc jsem si vybral 3 knihy, které bych rád přečetl. Plus jsem dám ještě jednu, u které si nejsem jistý, jestli ji stihnu přečíst (tudíž celkem čtyři). A jaké knihy to budou?


Jako první knihu, kterou již čtu jsou Oběšení psi od J. H. Jensena a jedná se o dánskou kriminálku a první díl ze série Niel Oxen. Knihu jsem dostal na recenzi od nakladatelství Omega a zatím se mi moc líbí.

Lev, čarodějnice a skříň je druhý díl sedmidílné série od C. S. Lewise a tento díl si musím přečíst, jelikož první díl byl skvělý a i když jsem tuto sérii četl před pár lety, jsem rád, že si ji mohu přečíst znovu, protože je prostě kouzelná. Spisovatel umí psát tak, že vás kniha pohltí a nepustí.

Třetí kniha se jmenuje Podle skutečného příběhu a autorkou je Delphine de Vigan. Tuto knihu mám rozečtenou, ale jelikož mi přišel jeden recenzní výtisk, dal jsem přednost jemu. Jinak je to skvělá kniha, která má poutavý děj a velmi sympatickou hlavní postavu.

Poslední kniha, kterou bych si rád přečetl je Šepot podzemí od Bena Aaronovitche. První díl se mi moc nelíbil, druhý díl jsem zatím nečetl a chci si přečíst třetí díl? No nechápu ani sám sebe, ale podle toho, co jsem četl, je úplně jedno, jak díly za sebou čtete. Snad se mi kniha bude líbit - podle jedné recenze by měla být dobrá. :-)

Tak to jsou knihy, které bych si rád přečetl. Četli jste nějakou z nich? Napište do komentářů! :-)

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu