UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


WRAP UP | Přečteno za říjen 2016

úterý, listopadu 01, 2016


Když jsem si dával dohromady tento WRAP UP, z počátku jsem si říkal, jaké knihy jsem vůbec přečetl a nějak jsem se nemohl dopočítat. Uvidíte tu celkem tři knihy, z toho mám další dvě rozečtené.
Kdy to budu číst, to bohužel nevím. :-) A do toho ta školní četba...


Jako první knihu jsem přečetl na přelomu září a října Harryho Pottera a prokleté dítě. Tato kniha je hodně zvláštní – už formou psaní a celým příběhem, ale ode mě si zasloužila plný počet, protože už jen ten návrat do Bradavic byl velmi skvělý a celou knihu jsem si užíval. Za mě ji doporučuji, ale názory na knihu se liší. Kniha na mě udělala dobrý dojem a byla super.

Jako další knihu jsem přečetl KONEČNĚ Kostičas od Samanthy Shannon a tato kniha mě z počátku vůbec nebavila a nemohl jsem se do děje dostat, ale poté jsem se začetl a kniha mě absolutně pohltila, opět plný počet a doufám, že i druhý díl s názvem Vidořád se mi bude líbit. Kostičas je velmi dobré dílo a tempo odvíjení děje je dle mého názoru dobré.

Poslední kniha, kterou jsem přečetl byl Čarodějův synovec od C. S. Lewise a je to bajka a první díl ze série Letopisy Narnie. Tuto sérii jsem četl naposledy před třemi lety a nějak jsem si prostě řekl, že bych si ji rád přečetl a rozhodně jsem neudělal chybu. Kniha se mi moc líbila a i v tomto měsíci si přečtu druhý díl – Lev, čarodějnice a skříň. Pokud tedy bude čas, že. :-) Tuto knihu jsem také ohodnotil 5-ti hvězdičkami.

A jaké knihy jste v říjnu přečetli vy? Nebojte se napsat do komentářů! Rád si s vámi o knihách popovídám!

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu