UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Rok 2016?! Kde je?

čtvrtek, prosince 29, 2016


Rok 2016. Rok změn, novinek, knih, filmů, zábavy, ale i smutku. Když píšu toto hodnocení, přijde mi, že tento rok utekl neskutečně rychle, až moc rychle. Každý měsíc jsem vám přinášel článek na téma Můj život, kde jsem sděloval, co je nového, co se stalo.
Nyní se půjdeme na můj rok 2016 podívat celkově... 

Vážně! Kam se ten rok poděl? Vždyť, jako by to byla chvíle, kdy jsem se koukal z okna na ohňostroj a vítal rok 2016! A za pár chvil budu vítat rok 2017... Hrůza. Jsem o rok starší, mám více přečtených knih, změnilo se toho hodně. Jo, tohle si říkám, když tyto slova píši. Na prstech počítám, kolik knih jsem letos přečetl, kolik litrů kávy jsem vypil a kolik hodin jsem četl nebo psal povídky. Raději to dále počítat nebudu. :-) Tento rok byl, dalo by se říci, hodně zlomový. Nová škola, nové zkušenosti, hodně srandy a noví kamarádi.

Fotka s mamkou na Světě knihy 2016!

První měsíce roku byly super, i když na učení a stres u přijímacích zkoušek na střední školu nerad vzpomínám. A pak ty výsledky – no nic. Učení bylo v tomto roce hodně. Prostě škola. Co si budeme povídat. Samé testy, písemky, zkoušení a takto bych mohl pokračovat...

Knihy? Jsem s nimi!
Knihy byly rokem 2016 přímo přehlcené! Nové a nové přibývaly do knihovny, staré se třídily a četlo se a četlo. Za letošek jsem přečetl okolo třiceti knih nejrůznějšího žánru – detektivní knihy, sci-fi, romány nebo životopisy. Knihy mi pomáhají při mé tvorbě, jsou mojí inspirací, mohu se do nich ponořit, číst ty příběhy a zamýšlet se nad nimi! Knihy jsou pro mě útočištěm, kam se mohu schovat a unášet se dějem, na nic nemyslet! Raději ani nepočítám, kolik nových knih mám za letošek v knihovně a vůbec nepočítám, kolik mě knihy celkem stály. Mohl by to být totiž poslední článek na blogu... :-)
Jedna fotka ze žlutého podzimu! :-)

Blog, knižní akce, fotky
Celý tento rok jsem byl v kontaktu s vámi prostřednictvím blogu. Psal jsem vám pravidelně příspěvky, říkal co je nového. Blog a to vše okolo je moji velkou součástí a jsem za to rád! Podělit se s o recenze na knihy, sdělit to, co se stalo – moc mě to baví! Během tohoto roku jsem poznal spousty báječných lidí ze světa knih, uskutečnil pár akcí a bavil se při tvorbě blogu. Navštívil jsem Svět knihy a bylo to to nejlepší, co jsem viděl v rámci knih! A fotky? Bavím mě fotit knihy, dávat fotky na Instagram (spolu s dobrou kávou samozřejmě). Je to prostě my life... #detektivnik
Inspirativní...

Povídky a život spisovatele...
Povídky. Moc mě baví je psát, vymýšlet děj a dělit se s vámi. Mám rád, když si píši nové poznatky do bloku, pak je promýšlím a vraždím (samozřejmě jen na papíře). Proto jsem také letos na jaře založil Literární kavárnu, abyste i vy mohli mé povídky číst! Jsem za to moc rád, že mám nějakou zpětnou vazbu od vás. Jsem překvapen, jak se moc povídky čtou, je to prostě to, co mě baví. A ty dva roky, co povídky píši jsem našel pár lidiček, které mi pomáhají – obrovsky pomáhají a jsou součástí takového ,,týmu“, na který se vždy mohu obrátit, když potřebuji pomoc se zapeklitou situací nebo logickou stránkou!
Za tento rok se také uskutečnily čtyři autorská čtení mých povídek a jsem za ně velice rád! Velký dík patří Městské knihovně Benešov, že se mnou takto spolupracuje a pomáhá mi. Autorské čtení mám velmi rád, jelikož se vždy příjemně pobavím a dozvím se i nějaká ta doporučení! To je to, co mi dává sílu do další práce...
Káva na fotce... To bych nebyl já! :D

Co bych ještě řekl?
Opravdu, změn v tomto roce nebylo málo. Jsem za nějaké rád, za nějaké ne, ale nic není dokonalé, že? :-) Poznal jsem, jaké to je, když vás někdo podrazí, hází na vás vše možné, ale poznal jsem také pravé kamarády, kteří za mnou stejně stáli a hodně si jich vážím. Je jich sice jen hrstka, ale vím, že se na ně vždy mohu spolehnout. Přechod na novou školu byla další obtížná věc, jelikož jsem si nemohl na všechno nějak zvyknout. A ano, stále nemohu. Pár věcí mi na nové škole vadí, tak snad je zvládnu překonat. :-) Doufám. 
Zima. Sice mráz, ale fotky super!

Plány na rok 2017
Rok 2017 je za dveřmi a já už plánuji, co v něm všechno budu dělat. Chtěl bych přečíst opět tak třicet knih, jako letos a věnovat čtení každou chvilku. Chtěl bych se s blogem někam posunout, chci aby měl blog více čtenářů a aby byl zajímavý. Mým velkým plánem je rozjet YouTube a dávat na můj kanál recenze na knihy, tak snad se někdy k tomu dokopu. Snad na jaře! :-)
Pak mám jedno velké předsevzetí a to je měsíčně si koupit jen jednu knihu, ale pochybuji, že to dodržím. Když se podívám na novinky za prosinec – nevím, nevím! :-)

Snad jsem řekl vše, co jsem chtěl. Myslím. Jaký byl váš rok 2016? Napište mi do komentářů a napište mi kolik knih jste za rok přečetli a jaké se chystáte číst v roce 2017.

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu