UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Recenze: První

pátek, ledna 20, 2017Název: První
Autor: Kiera CASS
Série: Selekce (III. díl)
Nakladatelství: Albatros Media - CooBoo
Vydáno: říjen 2015
Počet stran: 312

Když byla America vybrána do Selekce, ani ve snu by ji nenapadlo, že by se ocitla na dosah samotné koruny, natož k srdci prince Maxona. S blížícím se koncem soutěže narůstají hrozby za branami paláce a America si uvědomuje, jak je lehké všechno ztratit a jak těžce bude muset za svou budoucnost bojovat.

Jaký je můj názor?
A máme tu třetí část série Selekce. Tuhle knihu jsem z těch tří o Americe milovala nejvíce. Má nejkrásnější obálku a děj začíná mít konečně ten správný směr, na který jsem tak dlouho čekala. America a Maxon se do sebe konečně víc zamilovávají a pro mě jakožto čtenáře je to naprosto úchvatné počtení. Romantika, akce a další protesty slečny Americy. Díky tomuto všemu se America dostane k princi blíž než by čekala, ale co když se něco zvrtne a dopadne to úplně jinak než jsme čekali? Právě proto se mi tahle kniha líbí. Její obal a popis působí tak něžně a nevinně, ale co nás čeká po jejím otevření? Budete se divit! Tolik obratů, tajemství a nové zákoutí všeho v zámku a okolí. Rozhodně to stojí za přečtení. Jediné co se mi nelíbilo, byl konec. Opět takový otevřenější. Nemám ráda otevřené konce. Ale má to svůj důvod, takže žádné další připomínky nemám.

Úryvek
Přitáhl si mě k sobě, přitom mě jednou rukou chytil kolem pasu. Začali jsme se docela nepatrně vlnit. Tváří jsem se mu opřela o hruď. A tak jsme spolu z hudby deště tančili. Když jeho sevření o něco zesílilo, připadalo mi, jako by všechno zlé přestalo existovat a zůstali jsme jen my dva.
 Video ke knize První od Kiery Cass.

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu