UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Recenze: Dcera

sobota, února 04, 2017Název: Dcera
Originální název: The Heir
Autor: Kiera CASS
Série: Selekce (IV. díl)
Nakladatelství: Albatros Media - CooBoo
Vydáno: červen 2016
Počet stran: 320

Princezna Eadlyn od malička stále dokola poslouchala vyprávění o tom, jak se potkali její rodiče. Ona ovšem ani náhodou netouží opakovat jejich romantický příběh! O svém životě však nerozhoduje sama.
 Její protesty jsou naprosto zbytečné, i ona si musí manžela vybrat v Selekci. Nenechte si ujít příběh další generace princeznovské Selekce!

Přijde mi, že všichni tuto knihu velmi odsuzují ba dokonce ji i uráží. Ano, kniha je založená na jiném pohledu. Na pohledu princezny Eadlyn, která si musí vybrat někoho, kdo ji bude doprovázet v životě. Ale to neznamená, že když je kniha psaná z pohledu nesoutěžící, že v knize prý údajně chybí akce. Prosím vás. Vy co jste knihu četli a líbila se vám, jste si určitě té akce všimli. Na princeznu Eadlyn čekají vážně divní kandidáti.

Děj je tak dokonale propracovaný, že ani já si stále nejsem jistá kdo vyhraje. Bude to Henri, Ean, Kile a nebo Erik, který je jen překladatel pro Henriho. Vážně nevím. Jediné co bych všem knihám vytkla, jsou ty useknuté konce. Zrovna to začne být vážně zajímavé a autorka se prostě rozhodne mi to utnout. Grr, to mě vážně štve. Nicméně, abych se vrátila k té kritice ostatních.

Ano v knize nejspíš nenajdete takovou akci jakou by jsme čekali v prvních třech dílech, ale to přece ani po této knize chtít nemůžeme. Jedná se o dceru Maxona s Americou. Nemůže prožít to co oni. Nicméně akce tam je ať už se jedná o slavnosti, o vyloučení a reakce nápadníků až po nečekaný zvrat ke konci knihy. Myslím, že je tam toho tak akorát. A doufám, že se v hlavní hrdince najdete tak jako já. Naprosto miluji povahu Eadlyn, protože mi připomíná mě samotnou.

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu