UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


WRAP UP | Přečteno za leden 2017

čtvrtek, února 02, 2017


Knihy, čaj a deka. Jo tato kombinace k zimě patří a v lednu nebyla rozhodně výjimkou! Díky nemoci jsem četl opravdu hodně, i když první dny nemoci byly hrozné! Co si budeme povídat. Nakonec jsem za leden přečetl čtyři knihy a jednu rozečetl! Jaké knihy jsem nakonec přečetl se podívejte v tomto článku!

Jako první knihu jsem přečetl Šepot podzemí od Bena Aaronovitche. Jedná se o třetí díl ze série Peter Grant a tato kniha byla dobrá, i když jsem se opět občas v ději ztrácel. Nakonec jsem se chytl a knihu přečetl – závěr knihy byl dobrý a knize jsem dal nakonec 4 hvězdičky. Knihy od pana Aaronovitche jsou zvláštní, ale způsobem, který jsem zatím neodhalil. Už se těším na jaro a čtvrtý díl série – Prokleté domovy. Moc děkuji knihkupectví Martinus.cz za poskytnutí recenzního výtisku knihy! :-)

Další kniha, kterou jsem přečetl bylo Vykoupení ohněm. Autorka Virginie Cleo Andrews tuto knihu napsala velmi dobře. Opět se zde setkáváme se sourozenci Cathy a Chrisem, kteří žijí nezákonně v manželském svazku a vychovávají tři děti. Třetí díl Květů z půdy byl tím přelomovým. Příběh byl spíše o dětech Cathy a Chrise, ale opět to byl krásný příběh a já se rozhodně brzy vrhnu na čtvrtý díl. Tuto sérii vážně moc doporučuji! Plný počet hvězd!

A pak jsem dostal chuť si přečíst něco tajemného a na poličce jsem viděl Hrad od Jennifer Egan. Tato kniha mě překvapila formou psaní. Příběh mi z počátku přišel táhlý a nudný, pak ale nabral na otáčkách a závěr se mi moc líbil – hlavně, jak do sebe vše zapadlo. Kniha je svým způsobem hezká, ale na styl psaní jsem si zvykal. Nakonec pouze 4 hvězdičky.

Poslední kniha, kterou jsem přečetl – Proč nepožádali Evanse? byla velmi krásná! Autorka Agatha Christie je jistota nadevše! Tato kniha se mi líbila hlavně zápletkou, protože byla velmi záludná a nakonec opět prostá. Mám rád knihy od Agathy Christie, protože jsou takové nenáročné a velmi relaxační! Tuto si doporučuji přečíst, protože stojí za to! Samozřejmě 5 hvězdiček! :-)

Pak jsem rozečetl Ďáblovu svatyni, což je recenzní výtisk od nakladatelství Omega. Kniha je to dobrá, uvidíme jak se dále projeví, ale prostředí psychiatrické léčebny s mi líbí. Četli jste tuto knihu? Pokud ano, dejte vědět, jaká byla! ;-)

Jaké knihy jste přečetli vy? Pochlubte se v komentářích!
Budu moc rád za zpětnou vazbu! :-)

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu