UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Okouzlující jarní Praha

sobota, března 25, 2017


Slunečný sobotní den jsem strávil v krásném prostředí Prahy. Opravdu velmi krásné město, to se musí nechat. Jezdím tam moc rád, chodím jen tak po ulicích, někde se stavím na dobrou kávu, fotím a procházím se. Čerpám trochu inspirace se starých budov, koukám se na ně a snažím se přenést do doby, kdy toto město bylo v nejlepším rozkvětu. Ano, mám rád kulturu novověku, hlavně devatenácté a dvacáté století...

Dnes jsme s Natkou navštívili kromě pražských ulic i kino. Psí poslání byl opravdu úžasný, dojemný a krásný film, na který budu já ještě hodně dlouho myslet. Ze smíchovského obchodního centra jsme se prošli až k Náplavce, kde jsme se ve zbylém čase jen tak procházeli a fotili (nebo spíše já fotil). Den to byl opravdu krásný! Fotek jsem udělal opravdu hodně a napadlo mě, že bych se s vámi mohl o ně opět podělit. Takže jsme vybral pár fotek, které se povedli!

Mimochodem, momentálně čtu Vegetariánku od jihokorejské autorky Han Kang a prostě WOW! Moc doporučuji, abyste si ji přečetli, protože mě dostává více a více a každá stránka je přímo fenomenální! Moc ji všem doporučuji a brzy se můžete těšit na její recenzi! Ale teď už jsou na řadě ty fotky... 


Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu