UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Trocha jarní inspirace

sobota, března 18, 2017


V poslední době jsem unavený, na čtení nemám náladu a vstávání do školy se pro mě stává čím dál více těžším. Těší mě alespoň ta věc, že tento problém není jen u mě, ale skoro u všech mých kamarádů ze školy nebo u známých. Ještě že existuje káva a v ní ten kofein, protože bez něho bych asi existovat nemohl. Když jsem unavený, nechce se mi nic dělat a učit se už vůbec ne, ale stejně se vždy musím na chvíli podívat na nějakou látku, ze které další den píšeme. Jenže ono je těžké se dívat do učebnic a zápisků a pak se podívat z okna a vidět sluneční paprsky a to, jak je venku krásně.

No jsem rád, že alespoň někdy si udělám tu chvilku a jdu do mé oblíbené benešovské kavárny na dobré latte, cappuccino nebo třeba čaj. Tento týden jsem se, kromě učení, šel třeba projít po městě a jen tak jsem prostě fotil. Fotím strašně rád – kávu, spolužáky, různé detaily. Baví mě to a včera, když jsem šel, se svými kamarády do nedalekého Konopiště, udělal jsem asi sto fotek všeho možného a když jsem je večer všechny upravil, říkal jsem si, že se s vámi rád podělím.

Někdy je prostě strašně fajn zahodit vše negativní za hlavu, jít se jen projít někam, kde nikdo moc nechodí a přemýšlet. O povídkách, blogování, zkrátka o všem možném a nakonec vyfotit i pár fotek. 

Navíc pro mě jsou fotky i strašně moc inspirující. Třeba když píši povídky a tvořím blog, prohlížím si fotky, co jsem fotil a chytám inspiraci na další tvorbu... Máte to taky tak? Jestli ano, napište mi! A co vy a focení? A tady tedy máte pár inspirujících fotek z tohoto týdne...Více fotek samozřejmě naleznete na mém Instagramu 


Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu