UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


WRAP UP | Přečteno za únor 2017

neděle, března 05, 2017


Nejkratší měsíc roku – únor... Osobně jsem si myslel, že přečtu stejně knih, jako v loňském roce, ale bohužel... Nakonec jsem přečetl jen 3 knihy a jednu rozečetl. Ono, když se píší ve škole stále nějaké testy, číst tě těžké, ale stejně jsem rád, že jsem přečetl, alespoň ty tři. :-)

Jako první knihu jsem přečetl Jasno lepo podstín zhyna od Sary Baume. Irská autorka se nebála stylu, který si vybrala a celá kniha působila velmi pozitivně a byla citově laděna. Občas jsem se u čtení pozastavil a říkal jsem si, jak se asi musí hlavní hrdina Ray cítit. Muž Ray vlastně vyprávěl svůj život a vše, co se v něm stalo svému psu Jednookovi a tím byl příběh mnohem silnější, než se na první pocit zdálo! /Recenzi naleznete zde./

Recenzní výtisk od Martinusu mi udělal velkou radost a na knihu, která mi přišla jsem se musel prostě hned vrhnout. Ďábelské hry od Angely Marsons byly zatraceně dobře napsané! Vážně! Knihy měla psychologický podtext a nahlédli jsme společně s Kim Stoneovou do duše sociopata. Kniha byla dokonalá snad ve všech ohledech a u čtení jsem se moc bavil! /Recenzi naleznete zde./

Poslední knihu, kterou jsem v únoru celou přečetl byla Ďáblova svatyně od Marie Hermanson. Další, velmi dobrý psychologická román, který se odehrává v samotné psychiatrické léčebně. Příběh popisuje úzkost a pád na samotné dno jednoho ze dvou, jednovaječných dvojčat. Kniha se mi líbila, byla napěchována akcí a emocemi a autorka si s prostředím velmi dobře pohrála! Moc knihu doporučuji! /Recenzi naleznete zde./

Když jsem dočetl Ďáblovu svatyni, nevěděl jsem co číst, tak po dlouhém rozhodování mezi sci-fi a detektivkou, jsem sáhl po bestseller Zmizelá od Gillian Flynn! Tato kniha je moc dobře napsaná. Jsem asi ve čtvrtině knihy a moc dobře se bavím, protože děj je opravdu zamotaný! Těším se až o jarních prázdninách knihu budu číst hezky s dobrou kávou! Pokud jste Zmizelou četli, jak se Vám líbila? :-)

Tak toto jsou všechny knihy, které mi v deštivém únoru dělaly společnost! Jaké knihy jste přelouskaly v únoru vy? A líbily se Vám? Napište mi do komentářů! :-)

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu