UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


WRAP UP | Přečteno za březen 2017

neděle, dubna 09, 2017Březen byl na čtení hodně mizerným měsícem! To říkám raději rovnou. Ano, byly sice jarní prázdniny, které trvaly i s víkendem 11 dní, ale i tak jsem nakonec přečetl dvě knihy a další dvě rozečetl. No, co se dá hold dělat, vždy to nebude tak ideální!

Clive S. LEWIS: Lev, čarodějnice a skříň
První kniha, kterou jsem přečetl, byla tato krásná bajka od Cliva Lewise. Kdo by neznal Letopisy Narnie, jako by nebyl. Mě osobně se tato kniha líbí moc, také díky filmovému zpracování, které je jedinečné! Kniha vás vtáhne do děje, je doplněna o krásné ilustrace a nudit se u jejího čtení nebudete! A když se do ní začtete, za jeden večer u hrnku čaje ji máte přečtenou!
Kniha je součástí sedmidílné série a všechny díly jsou stejně tak dobré, jako tento! Za mě to byly čtyři hvězdy!

Han KANG: Vegetariánka
Tato kniha mi přišla jako recenzní výtisk od Odeonu. Již podle anotace mi kniha přišla hodně zajímavá a podle prvních dojmů Lucky Zelinkové z Martinusu, se mi kniha ještě mnohem více zamlouvala. Kniha měla úžasný motiv – odmítání masa, rodinné tradice a hraní si s lidskou psychikou. Kniha se mi líbila od prvních stránek až po poslední kapitolu. Kniha je rozdělena do tří částí a čtenář v nich prožívá příběh jihokorejské ženy Jonghje.
Určitě si tuto knihu a podle mě jednu z nejlepších jarních knih přečtěte, budete mile překvapeni! Za mě pět hvězd!

Sofi OKSANEN: Norma
V březnu jsem od Odeonu četl trochu i mou rozečtenou knihu Normu. Tento příběh je velmi dobře napsaný, přesto se do něj nemohu začíst a naprosto nevím, čím to je. Zápletka není nudná, to ne, přesto mi ale na příběhu něco chybí, zkusím ji ještě samozřejmě číst. Bohužel, jen marně čekám na ten zlom, kdy kniha začne mít ten správný spád a bude mě hodně bavit.

Gillian FLYNN: Zmizelá
I tuto knihu jsem četl v březnu. Zjistil jsem, že je vážně tak dobrá, jak všichni říkají, jenže chce část v celku a dělat mezi čtením minimální pauzy, abyste si zapamatovali i ten nejmenší detail. Knihu jsem odložil s tím, že o prázdninách se na ni vrhnu! Nebo možná i dříve, to ještě uvidíme! Vy jste ji četli? A jak se vám líbila? Podělte se o své dojmy!

Tak toto byly mé přečtené a rozečtené knihy za březen! Jaké jsou ty Vaše? Podělte se o ně! Krásnou neděli!

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu