UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


HAUL | Knižní přírůstky za březen a duben 2017

pátek, května 05, 2017Ahoj, vítám vás u článku HAUL aneb Knižní přírůstky za březen a duben 2017. Za tyto dva měsíce se mi povedlo nashromáždit pouze čtyři knihy! Asi je to tím, že nemám ani moc času nyní na čtení a měsíčně přečtu tak dvě nebo tři knihy. Jaká knihy jsou v mé knihovně tedy nové? Podívejte se!

Jako první knihu tu mám opravdovou lahůdku – Vegetariánka od Han Kang! Tato kniha mi přišla jako recenzní výtisk od nakladatelství Odeon, za což moc děkuji! Kniha je opravdu dobrá. Čte se velmi dobře, je propracovaná a čtenáře do děje pomalu vtahuje. Kniha získala v zahraničí řadu ocenění a já jsem rád, že jsem si ji také mohl přečíst!

Od nakladatelství Odeon jsem dostal ještě knihu Opozdilec od autora Dimitri Verhulst. Kniha je směsicí životního příběhu, ponaučení a suchého sarkastického humoru. Knížečka je to tenoučká – má okolo sto dvaceti stran a čte se vážně dobře! Knihy od Odeonu mám moc a rád a děkuji, že s ním mohu spolupracovat.

Další knihou, kterou jsem si koupil je životopis od Hillary Clintonové – Těžká rozhodnutí. Knihu jsem již četl a měl jsem ji půjčenou s knihovny a když ji v Knižním klubu měly za 79,- nemohl jsem ji tam nechat, takže ji nyní mám ve své knihovničce! Kniha je to silná, má okolo sedmi set stran, ale je doplněna o zajímavé fotografie a dozvíte se samozřejmě něco víc z života autorky.

Poslední knihou, což je taky recenzní výtisk, tentokrát od Martinus.cz. Kniha se jmenuje Maminka neříká pravdu a autorem je Michel Bussi. Kniha stále čeká na přečtení, protože jsem popravdě čekal, že je tenčí. Bohužel jsem narazil asi na špatné údaje a z 200 stránek jsem na 450 stranách. Ale tento měsíc se na ni vrhnu. ;-) A podle recenzí je vážně dobrá! 

Všem nakladatelům ještě jednou děkuji, že mi poskytuji pro blog recenzní výtisky, velice si spoluprací vážím! Příští HAUL čekejte na konci měsíce, protože bude Svět knihy a všichni víme, co to znamená, že? ;-) Krásný víkend!  

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu