UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Můj život aneb květen 2017

středa, května 31, 2017Měsíční shrnutí za květen... Je to možné, že je už konec tohoto krásného, jarního měsíce? Mně přijde, že v poslední době dny letí jako voda! Ne snad? Když jsem si sepsal na papír vše, co se za květen stalo, přijde mi to, jako by to byla jen nějaká chvíle. Jaký byl tedy můj květen?
Jedním slovem krásný...

Květen začal prvním májem, který jsem trávil s rodinou. Jeli jsme na pouť do Vlašimi, kde se nám moc líbilo – hodně jídla, pouť, cukrová vata a pivo. Prostě typický prvomájový den. Nevynechali jsme ani slavnosti v Benešově, kde letos bylo méně lidí než obvykle, přesto jsme se ztráceli v davu...

Nadcházející týden ve škole byl klidný – výjimečně. Testů bylo pomálu a celý týden utekl strašnou rychlostí. Mě čekal prodloužený víkend. V sobotu jsme jeli s rodiči na výlet do Třeboně, kde se mi moc líbilo. Cestou jsem si četl Vidořád a u jízdy lodí po rybníku Svět jsem fotil fotky – ještě že můj mobil nespadl do vody. Celý výlet jsme zakončili v kavárně v Třeboni, kde měli skvělé cappuccino. 
 
Další týden opět začal volnem. Už si ani nevzpomínám co bylo – ach ta moje paměť. :-) Jediné, co si pamatuji je, že v tomto týdnu toho bylo šíleně moc! Testy, četba, diktáty a další jiné nezbytné práce (alespoň pro učitele). Ve čtvrtek 11. května jsme měli s přítelkyní sto dní vztahu, které jsme oslavily o dva dny později na veletrhu Svět knihy...

Ano, ani já jsem na Světě knihy nechyběl a užil jsem si ho strašně moc! Bylo úžasné na veletrhu vidět mé oblíbené bookbloggery, booktubery a hlavně tu hromadu knih! Koupil jsem si na veletrhu jen dvě knihy, ale na čtení bohužel ani v květnu čas nebyl... kéž by měl den více hodin. No, abych to shrnul, těším se na další ročník Světu knihy. Jediné, co by mohlo být lepší je počasí – ono není moc dobré, když je venku vedro a vy jste ve velké budově, která je vlastně velký stan. ;-)

V týdnu 15. až 19. května se na našem gymnáziu konaly maturity. Takže pro nás to znamenalo, že jsme měli trochu upravený a hlavně krátký rozvrh, takže taková pohodička! Proto jsem také mohl trochu více číst. :-) Ten čas navíc se vždy hodí. A hlavně, když jsme ve středu dostali studijní volno a mohli jsme zůstat doma. I když jeden den vždy uteče, jako voda.

O víkendu jsem byl doma a četl si knihu – Jackabyho, kterého mám stále rozečteného a předělával vzhled blogu, který mi dává doteď zabrat. :-) Jo, ta technika. Další týden jsem si přál aby utekl hodně rychle – což se podle mě stalo, protože jsem tento týden v uvozovkách proletěl a v pátek jsem se vydal do Kladna za přítelkyní na víkend! A samozřejmě nechyběly testy... :-) Jak jinak. Týden bez testů by nebylo ono, že?

V pátek 26. května odpoledne jsem se vydal směr Kladno. Cestu autobusem a hlavně úžasným pražským metrem jsem stihl za necelé dvě hodiny. Na místě na mě čekala má úžasná přítelkyně! O víkendu jsme výletovali a hlavně byli spolu. A nebyli bychom to my, kdybychom neudělali hodně fotek, když jsem si dával všechny naše fotky do PC zjistil jsem že máme přes 1500 fotek. :-) Ups! Ale jsem za to rád a hlavně jsem rád, za každou chvilku s ní! :-) #D+N

Tento, poslední týden byl v celku poklidný. :-) I když po tom krásném víkendu byl těžší návrat do starých kolejí. :-) Ve škole jsme psali jen dva testy a mě přišlo, že květen utekl vážně moc rychle. Vždy když procházím diář a všechny tyto články z rubriky Můj život... říkám si, že to utíká moc rychle. Vlastně toto je již 17 díl. A já jsem rád, že tyto rubriky jsou nejčtenější.

V květnu jsem kromě práce na blogu a na nových projektech, poslal do soutěže Společnosti Agathy Christie povídku. Jedná se o povídku Black Rose, kterou jsem psal v průběhu prosince 2016. Uvidím, jak se povídka u členů Společnosti uchytí, přeci jen není to ve stylu této paní spisovatelky. :-)

Krom tohoto, jsem navázal také novou spolupráci a to s nakladatelstvím Albatros Media. Pokud tento článek čtou nakladatelé, s kterými spolupracuji, hluboce se omlouvám, že nejsou momentálně recenze, ale věnuji se spíše učení, vše ale napravím v červnu. ;-)

V celku byl květen poklidný měsíc plný skvělých akcí. Už se těším na červen, kdy uzavřu (doufám, že slavnostně) prvák! A také se dozvím výsledky soutěže o povídku! Tak uvidíme, držte mi palce!
A jaký byl Váš květen? Napište do komentářů! :-) Budu moc rád za zpětnou vazbu a za lajk jak zde, tak na Facebooku!

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu