UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Kladno v barvách černé a bílé...

sobota, července 29, 2017


Léto v plném proudu, pro nás školáky je skoro polovina prázdnin pryč a já tak přemýšlím, co jsem v tom červenci dělal. Vlastně kromě toho, že jsem chodil na brigády, která mi už naštěstí skončila a byl u přítelkyně, tak v červenci se toho zas až tak nedělo, vlastně jsem si tento měsíc i hodně užil. ;-)
Když jezdím za přítelkyní, říkám si, jak to Kladno je hezké. Když tohle pronesu, přítelkyně se nechápavě většinou zeptá, proč si to myslím. Jak tohle město poznávám víc a víc, říkám si, čím je tak kouzelné. Baví mě poznávat jeho zákoutí, kavárničky, pizzérie, parky a místa plná ticha, je to pro mě změna a hlavně chytám v něm spoustu inspirace.

Tento týden jsem byl u přítelkyně na pár dní a do jedné kavárničky jsme s přítelkyní zavítali. Jedná se o kočičí kavárnu v centru, která je úžasná a útulná. Kromě skvělého latte a panini máte pod nohama i pár tulivých kočiček. Kavárna je vážně skvělá a pro děti je ideální.

Když jsem tak byl v tom Kladně, trochu jsem i fotil – uličky, dobré jídlo, detaily... Říkal jsem si, jaké fotky vyberu, jelikož fotek je hodně. Ano článek je dnes opět zaměřený na focení. Takže vám ukážu alespoň pár momentek z černobílého Kladna... 


Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu