UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Můj život aneb červenec 2017

sobota, srpna 05, 2017


Červenec utekl vážně moc rychle, byl hodně nabitý a na čtení nebyl skoro čas. I tak si ale myslím, že jsem si červenec užil. Vedra byla ukrutná a tak se čas mohl trávit občas i u toho bazénu. Jaký byl tedy můj první prázdninový měsíc – červenec? Podívejte se!

Červenec opět začal s přítelkyní, která přijela na víkend za mnou do Benešova. Navštívili jsme místní park Konopiště, dali si skvělou banánovou zmrzlinu a fotili. Zašli jsme si na plavecký bazén, koupili pizzu a užívali začátek prázdnin. Musím říci, že lepší začátek prázdnin jsem si přát nemohl...

Hned 3. července jsem šel podepsat smlouvu na letní brigádu. I když se mi práce jevila z počátku jako dobrá, musím říci, že práce v obchodních řetězcích není rozhodně nic pro mě. Ihned po podepsání smlouvy jsem nastoupil a na tři dny šel do práce. Musím říci, že jsem rád, že jsem ty tři dny přežil. :-)

I přes státní svátky jsem byl v práci a těšil jsem se na pátek, kdy jsem jel do Kladna za Natkou. Cestování po Praze mám hodně rád, obzvlášť, když je zavřené metro, to se to pak cestuje. Ano, myslím to sarkasticky. Nakonec jsem do Kladna dojel a z pěti dnů u přítelkyně bylo hned šest, jelikož se mi změnili v práci služby. A to tak, že jsem do práce šel až o týden později.

Myslel jsem si, že bude alespoň čas na to čtení, ale nebyl. Byla vedra a já jsem byl rád, že jsem chodil po městě a tak jsem za ten týden volna přečetl alespoň nového Murakamiho a vydal na něj recenze, jinak jsme si ale zbytek týdne užil.

No a 15. července jsme měli rodinnou oslavu. Děda s babičkou měli zlatou svatbu a tak se sjela celá rodina. Vše by bylo perfektní nebýt počasí, které vše zkazilo – přeháňky, vítr a zima. Nakonec se ale vše zvládlo a oslava dopadla na jedničku. A všichni se dobře najedli, jak jinak.

18. července jsem nastoupil do práce na tři dny a uteklo to jako voda. Na práci v novém prostředí jsem si zvykl a musím říci, že vážně super. Prošel jsem si všemi doplňovacími pozicemi a o tom, jak dny utíkají jsem neměl vůbec ponětí. V pátek jsem měl volno a tak jsem ho věnoval trochu úpravě blogu a dalším maličkostem, vyřizoval spolupráce a snažil vše dodělat.

Na brigádě mě čekal víkend, kterého jsem se bál, říkal jsem si, že mi to asi vůbec neuteče, že se den bude táhnout a nakonec to nebylo tak hrozné. V pondělí jsem se po práci zabalil a jel za přítelkyní na tři dny.

Bylo hrozné vedro a tak jsme v Kladně šli s Natkou do aquaparku, zašli do kočičí kavárny, která je v samém centru Kladna a byli jsme prostě spolu. A také fotili, jak jinak. :D Byli jsme ještě na pizze a já opět poznával trochu více Kladno, které se mě osobně líbí. No, pro mě je to alespoň nějaká změna. :-)

Tři dny utekly jako nic a já jsem opět šel v pátek do práce – naposledy! Byl jsem rád, že mi to ranní vstávání skončilo a po konci směny jsem doslova vyběhl z prodejny a to doslova... 

Pak přišel víkend, v sobotu jsme jeli s mamkou do Prahy, abychom si nakoupili nějaké věci na sebe, zašli jsme si i do SmetanaQ a dali si skvělou kávu a limonádu. Prostě super den v Praze, kde se mi moc líbilo. 

A v neděli jsem odjel ke kamarádovi na vesnici na týden, kde se mi moc líbí. Prostě příroda, klid, žádný stres a hlavně sranda a o to jde, ne? 

V pondělí jsme navštívili naši bývalou třídní a koupali se v bazénu, večer jsme si pouštěli horory – brzy asi nějaký článek na TOP horory a bavili se... A já alespoň mohl přemýšlet o mé nové povídce. Snad se vám bude líbit a bude co nejdříve hotová.

V červenci jsem poznal, co vše v práci vydržím a jak se nezbláznit toho, že jsem nemohl číst – jo to byla hrůza. A to mi přišli další recenzáky, takže budu muset hodně číst. Jinak se mi ale červenec hodně líbil a dalo se v něm skvěle fotit... :-)

Krom změn na blogu jsem připravoval finální verzi jednoho projektu, který bude odtajněn pro veřejnost koncem srpna. Tak držte palce, ať se vše povede. Myslím, že tento projekt bude dobrý a bude se vše líbit.

No a takový byl můj první měsíc prázdnin. Jak jste červenec užívali vy? Ve znamení zábavy či práce? Napište do komentářů! :-) Mějte se fajn a užívejte prázdnin! A ještě jedna malá informace, na spoustu internetových knihkupectvích jsou slevy na knihy, tak se podívejte a nějakou ulovte! :-)

Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu