UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Podzim, podzim a podzim

pondělí, listopadu 20, 2017

Podzim je vždy u mě obdobím, kdy čtu, dívám se na oblíbené seriály a prokrastinuji, i když nevím, zda je to zcela dobře. Trochu mě pak štve, že ráno jedu do školy a je tma a ta samá situace nastává, když se ze školy vracím. Občas mám vážně den, že bych ho proležel s dobrou knihou a neomezenou zásobou kávy v posteli a s ničím si nelámal hlavu. Jako třeba s matematikou, ale to je jiná kapitola...

Konečně jsme, a to vážně po dlouhé době, zašli s mojí nejlepší kamarádkou na kafíčko a samozřejmě se na nás dívala opět celá kavárna – jak jinak. V hlavě jsem si říkal, že bych mohl opět napsat nějaký článek ze série Focení a tak jsem dal dohromady pár fotek a doufám, že se vám budou líbit.

Pár fotek je také z podzimní Prahy, kam jsme vyrazili s přítelkyní. Navštívili jsme Kampu, Smetana Q a pak smíchovské kino. Kdyby nepršelo, bylo by vše super, ale myslím, že i tak byl sedmnáctý listopad vydařeným dnem a trikolor se rozdalo hodně. A ve Smetana Q navíc byla skvělá atmosféra ke čtení a tak jsem po vyfocení knihy i přelouskal pár stránek. Jo Žena v okně je vážně dobrá!

Tak, ale teď už vážně ty fotky… 


Také si přečtěte...

0 komentářů

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu