UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Zimní Salzburg dokáže očarovat

pondělí, prosince 18, 2017

Salzburg mě naprosto očaroval. Opět! Pamatuji si, když jsem po jeho ulicích chodil před čtyřmi (možná pěti) lety s dědou a jedl rybu v jedné restauraci. Letos jsem se rozhodl, že se do tohoto krásného města pojedu podívat s kamarádem a jeho rodinou a s přítelkyní. Cesta byla dlouhá, okolo pěti a půl hodiny, a i když jsme občas zastavili, byl jsem přesezený, unavený, ale natěšený!

Čekal jsem, že ve městě bude zima a sníh. Ani jedno z toho město nepřineslo. Když jsme ve dvanáct hodin a dvanáct minut (jak idylické) vystupovali z autobusu, všechny nás překvapilo celkové teplo a poměrné bezvětří. Pak už jsme se vydali na cestu. Já, přítelkyně a kamarád.

První zastávka byla na oběd, který jsme si dali u „mekáče“. Anglicky jsme se dorozuměli, německy nikoliv. Poté co jsme se najedli a kamaráda oslovili Rakušanky, jsme se vydali směr vánoční trhy, které byly kouzelné. Vyfotil jsem pár momentek, místních kostelů a dalších X fotek mostu se zámky.

V městě jsme navštívili i jednu z kaváren a dali si dobrý štrůdl, který byl teplý – ovšem já jsem ti zjistil až poté, co jsem ho dal do pusy. Au… :D Salzburg nás ale naladil do krásné vánoční nálady – pár stánků s trdelníkem, všude Santa Clause, cukrovinky a svícínky.

Určitě doporučuji toto krásné Mozartovo rodiště navštívit, koupit si místní pochutinu Mozartovy koule a procházet se jeho ulicemi které, když jsou zasněžené, jsou prostě nádherné. Teď už ale pár salzburských fotek… 

Také si přečtěte...

1 komentářů

 1. Dobrý den, všichni, mé jméno je Safa El Sadat, jsem ženatý 20 let s manželem a máme dva syny, starší 16 let a mladší 11 let. Můj manžel mě hodně miloval, ale dostalo se do bodu, kdy se zapojil do záležitosti se ženou, která je její spolupracovnicí. Nikdy jsem si to nepředstavoval, ale nějak se změnil jeho postoj ke mně a dětem, jeho pozdní příchod z práce mě přemýšlel o tom, že i na mém 20. výročí svatby v březnu se držím dál od sexu, jak to slibujeme na svatbě Den výročí, 15 dní před výročí svatby přiznal, že ano, že měl sex se svým spolupracovníkem. Přivedl ji do mé postele, když jsem byl na práci, to znamená, že mé pocity byly pro něj naprosto bezcenné, můj duševní stav je plný utrpení, myslím, že nemůžu zapomenout a obnovit bolest, tato žena měla plnou kontrolu nad ona a já jsem nikdy nechtěla dělat to s násilím, ona chce vyhrát mě, zatímco ona je rozvedená, ona říkala, že ona žárlí na náš vztah a ona zničí mě tím, že vezme mého manžela. Musel jsem o tom diskutovat s přítelem, který mě požádal, abych našel dobré kouzelnické kouzlo, v první řadě jsem nikdy nevěřil v tento pravopis, ale musím to zkusit, až když jsem narazil na email PROPHET NOSA UGO na internetu o tom, jak pomohl tolika lidem, aby si vzali zpět a pomohli opravit vztah a učinili lidi šťastnými ve svém vztahu a některých dalších příbězích týkajících se Duchovní nemoci a více, vysvětlil jsem mu jeho situaci a pomohl mi provést nějaké modlitby, některé bylinky a kořeny a malá oběť, kterou jsem udělal, a do 7 dnů se vrátil, aby se omluvil a bylo to pro mě jen zázrak, jsem rád, že mi pomohl a já mohu hrdě říci, že můj manžel je se mnou znovu a teď je se mnou zamilovaný jako nikdy předtím.
  Potřebuješ nějakou pomoc ve svém vztahu, jako dostat zpátky svého muže, manželku, přítele, přítelkyni, vyhrávat loterie, bylinný lék na nemoc, HIV, pohlavně přenosné choroby, astma, artritidu, Fybroid, mrtvici nebo jakýkoli druh nemoci, duchovní problém , Propagace pracovních míst, diváci, kteří čtou můj příspěvek, který potřebuje pomoc, pokud jde o jakékoliv životní výzvy, by měli kontaktovat společnost PROPHET NOSA UGO a budete rádi, že jste to udělali.

  E-mail: nosaugotemple@gmail.com
  WhatsApp: +34631686040
                       +17207992813

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš komentář! ;-)

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu