UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Literární kavárna


VÍTEJTE V LITERÁRNÍ KAVÁRNĚ
JE LIBO SILNÝ ŠÁLEK LITERÁRNÍ KÁVY?

O čem je Literární kavárna?
Místo určené pro všechny milovníky dobré (převážně detektivní) literatury. Najdete zde doporučení na vážně dobré knihy, ale i tipy na knihy, kterým, je lepší se spíše vyvarovat. Dozvíte se, co se právě nejvíce čte, co stojí rozhodně za přečtení a jaké novinky vás v nejbližších týdnech čekají a co nakladatelé chystají. Budu vám i ukazovat, co právě čtu já a tím vás i trochu inspirovat!

Jak se dostat do Literární kavárny?
Je to zcela jednoduché! Jediné, co potřebujete, je mít Facebook. Právě na něm se nachází skupina s názvem DETEKTIVNÍK | Literární kavárna. Zde se vše odehrává a o členství si může zažádat kdokoliv, kdo má rád literaturu! Může zde i sám přidávat recenze na knihy nebo své doporučení, zkrátka vše, co souvisí s literaturou nebo tvůrčím psaním! Jak jednoduché, že? ;-)

Jaké rubriky budou v Literární kavárně?
Momentálně žijeme v éře hashtagů! Proto i rubriky budou v této formě, a jaké rubriky budou v LK, vypíšu zde. Budu ale rád, když mi napíšete i své vlastní tipy na # nebo si vymyslíte i svoje! Zatím jich bude jen pár, tak snad se rozrostou!
#copravectu – Jak je již z názvu vidět, rubrika bude zaměřena na knihy, které právě čtete a doporučení pro ostatní.
#cosiprecist – Tipy na nové knihy nebo knihy, které mají vyjít v nejbližších týdnech.
#recenze – Recenze na právě přečtenou knihu, názory, diskuze.
#sleva – Pokud uvidíte nějakou dobrou knihu v akci, dejte vědět všem tímto hashtagem!
#unboxing – Nové knihy v knihovně? Vyfoťte je a hoďte na FB! ;-)

Chtěli byste si přečíst mé povídky?
Klidně můžete a budu velice rád! Napište mi na mail detektivnik@outlook.cz a já vám nejpozději do jednoho dne pošlu heslo ke stažení povídek, které si můžete stáhnout samozřejmě zdarma! Jediné, co od vás potřebuji je potvrzení, že povídky nebudete nikde vystavovat ani nijak jinak publikovat, povídky pak můžete s dalšími uživateli hodnotit a diskutovat o nich. Veškeré povídky jsou uveřejněny v sekci Povídky ke stažení. Napište si o ně, budu potěšen a hlavně budu vědět, co je potřeba ještě dotáhnout!

Pokud by vás k projektu napadly nějaké připomínky, neváhejte a napište na mail detektivnik@outlook.cz! Budu rád za všechny vaše podněty!

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu