UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Něco málo o mně

Ahoj všem, kteří zabloudili na můj blog Detektivník! Jsem rád, že jste klikli právě na tento blog, kde najdete mnoho recenzí převážně na detektivní knihy, hromady knižních článků, ale i pár příspěvků z mého života!

Co o mně říci? Jmenuji se David Veselý, je mi sedmnáct let, studuji gymnázium a jednou bych se chtěl stát pedagogem – učit český jazyk, dějepis nebo chemii je můj velký sen! Miluji čtení knih, pití dobré kávy nebo černého čaje, sarkasmus a dobrý kolektiv okolo sebe. Pocházím z nevelikého města Benešova, které leží pár kilometrů od Prahy. Každý týden nevynechám návštěvu v knihkupectví a také v mé oblíbené kavárně, kam si jdu sednou s kamarády nebo jen tak sám s knihou. Miluji procházky po Praze se svojí přítelkyní a psaní detektivních povídek ve stylu mé oblíbené spisovatelky Agathy Christie...
 
Jaké knihy rád čtu? To je velmi dobrá otázka! Miluji knihy od spisovatelky Agathy Christie, které jsou pro mě ta pravá detektivka! Mezi mé další oblíbené autory patří například kanadská spisovatelka Louise Penny, Angela Marsons nebo Paula Hawkins. Krom detektivek čtu také i sci-fi nebo světovou literaturu. Delphine de Vigan, Samantha Shannon, Jennifer Egan či Virginia Cleo Andrews – to je jen pár vybraných spisovatelek, které naleznete v mé knihovně a jsou to spisovatelky, které bych mohl číst pořád. To je jen stále velmi uzoučký výběr knih a jak sami poznáte, čtu skoro všechno (tedy kromě cestopisů :D ).

Blog Detektivník vznikl jako takové malé místo, kde vyjadřuji své pocity z knih a snažím se své postřehy předat dál. Každý si může říct, že kritizovat může každý, já na rovinu říkám, že vše, co zde píšu je jen můj názor a nikomu jej nevnucuji! Detektivek mám načtených hromadu a mohu tak porovnávat, přesto, jak s oblibou říkám, na velký počet knih si musí každý utvořit svůj vlastní názor. Budu proto velmi rád, když o recenzovaných knihách budete se mnou diskutovat v komentářích nebo klidně na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu! ;-)

Jsem velmi rád, že jste klikli na můj blog a zůstanete, doufám věrnými čtenáři! Snad se Vám zde bude líbit a necháte se třeba inspirovat! V případě jakýchkoli dotazů pište na mail detektivnik@outlook.cz
#detektivnik

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu