UPOZORNĚNÍ!
Blog Detektivník se ke dni 15. února 2018 přestěhoval na novou adresu! Nyní najdete blog na této adrese - KLIKNI.
Na sociálních sítích je nový blog pod názvem David´s world!
Více se o změnách a proč se tak stalo, dozvíte na novém blogu! Těším se na Vaše podněty a nápady na novém blogu, kde snad najdete vše, na co jste byli dosud zvyklí!

David Veselý, autor blogu


Literární kavárna | povídky ke stažení

Vítám tě na stránce, kde si můžeš stáhnout zdarma mé povídky a přečíst si je. Po kliknutí na příslušnou povídku budeš přesměrován na server Uloz.to, kde naťukáš heslo, které obdržíš po zaslání žádosti na mail detektivnik@outlook.cz Heslo odesílám nejpozději do 24 hodin a povídky si můžete stahovat kdykoli. Heslo je pro všechny povídky stejné. Celkem je uveřejněno sedm povídek se čtyřmi různými detektivy.

Stažením povídky souhlasíte s tímto:
Pokud porušíte autorská práva – budete povídky přeposílat, dále je publikovat či přepisovat nebo je nějak dále zneužívat, bude postupováno dle zákona č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací a bude zahájeno soudní řízení za porušení Copyrightu na povídky, jejichž autor je David Veselý.

Doufám, že se Ti budou povídky líbit! Budu rád, když mi na mail napíšeš názor na ně a případné připomínky (co by šlo zlepšit, co se ti líbilo atd.) Hodně mi to pomůže při mé další tvorbě! :-)

Přeji příjemné a ničím nerušené počtení!
.........................................................................................................................

SÉRIE IVAN KAREL

SÉRIE INSPEKTOR HERISON

SÉRIE KOMISAŘ PARKER

SÉRIE ANNA LEMONOVÁ

SÉRIE KOMISAŘKA AMBER PETERSONOVÁ

SÉRIE ELIZABETH QUINOVÁ

Autorská práva

Licence Creative Commons
Detektivník, jehož autorem je David Veselý, podléhá licenci Creative Commons 4.0 Mezinárodní.
Prosím nekopírujte ani nesdílejte bez dovolení jakýkoliv obsah, který je na těchto stránkách. Obálky knih, používané při psaní článků, jsou staženy z webů nakladatelů, není-li uvedeno jinak.

Návštěvnost blogu